O Nas

Arp Med, to gabinet wyspecjalizowany w rehabilitacji: pourazowej, pooperacyjnej, profilaktycznej. Zajmujemy się również treningiem sportowców jak i osób prywatnych.
W Arp Med można w szybkim czasie powrócić do zdrowia.


RAFAŁ MAKAREWICZ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Certyfikowany terapeuta fizjoterapeutycznych metod: Osteopatia strukturalna i chiropraktyka wg dr Ackermanna, terapia punktów spustowych, kinesiotaping, PNF podstawowy, terapia Arpwave, Dry needling- igłoterapia, Klawipresura, Mobility Wod. Systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. Uczestniczył w licznych konferencjach naukowych. Wielki fan kolarstwa szosowego i górskiego.

OLIWIA WITEK

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Certyfikowana terapeutka fizjoterapeutycznych metod: OMI Cyriax Medycyna Ortopedyczna, Osteopatia strukturalna i chiropraktyka wg dr Ackermanna, Klawipresura, Dry needling- igłoterapia, chiropraktyka i terapia manualna wg dr Radosława Składowskiego, terapia punktów spustowych, kinesiotaping, PNF podstawowy. Fizjoterapeutka warszawskich drużyn futbolu amerykańskiego. Specjalistka rehabilitacji w sporcie. Autorka licznych artykułów o tematyce fizjoterapii sportowej. Uczestniczka licznych konferencji naukowych, nieustająco podnosząca kwalifikacje zawodowe. Wolne chwile poświęca na treningi biegowe oraz podróże małe i duże.

Pierwszy zabieg gratis!

Serdecznie witamy naszej stronie Arp wave Polska, posiadamy gabinety rehabilitacji w Warszawie oraz w Lublinie. Na terenie Warszawy rehabilitacja również może odbywać się w domu pacjenta. Dojeżdżamy do na terenie dzielnic: Ursus, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ochota, Wola.

Arp wave to gabinety wyspecjalizowane w rehabilitacji: pourazowej, pooperacyjnej, profilaktycznej. Zajmujemy się również treningiem sportowców jak i osób prywatnych. W Arp wave można w szybkim czasie powrócić do zdrowia.

Warszawa

Chrościckiego 93/105

Zadzwoń

tel. 504-496-496

tel. 505-835-471